02 april 2024

Eerste regionale werkveldconferentie een groot succes

Voor het eerst sloegen onderwijsinstellingen in onze regio de handen ineen om samen één regionale werkveldconferentie te organiseren. Met bijna 150 enthousiaste deelnemers was de bijeenkomst op donderdag 28 maart een groot succes. Hogeschool Rotterdam, Albeda, Zadkine en het Hoornbeeck organiseerde dit samen om de krachten te bundelen, want opleiden van de studenten doen we samen in Rotterdam Rijnmond.

Het thema van de conferentie, “Het behouden van studenten voor de zorg”, een belangrijk onderwerp voor de arbeidsmarkt wat aansluit bij ons programma duurzaam opleiden (voorheen regionale stagecoördinatie). Tijdens het evenement werden interessante voorbeelden, onderzoeken en praktische tips en tricks gedeeld, allemaal gericht op het behouden van studenten voor de zorg. Onderwerpen zoals artificial intelligence, stage voorbereiding en onboarding, maatschappelijke zorg, verbindend communiceren, virtual reality, motivatie van leren en het zorg innovatie centrum kwamen langs.

We willen graag alle deelnemers, sprekers en workshopleiders bedanken voor hun bijdrage aan het succes van dit evenement. Samen hebben we laten zien wat mogelijk is wanneer we onze krachten bundelen.

Bekijk de aftermovie:

[arve url=”https://youtu.be/i-4N45DaJy8″ /]

Laatste nieuws

IMG_2721

Vierde bijeenkomst lerend netwerk Leiderschap

MIRA man met scherm liggend

MIRA innovatiescan landelijk beschikbaar voor zorg- en welzijnsorganisaties

Social-banner-1

Regionaal werkgeverschap: een aantrekkelijk alternatief voor moderne zorgprofessionals en hun werkgevers

Meer nieuws

IMG_2721

Vierde bijeenkomst lerend netwerk Leiderschap

MIRA man met scherm liggend

MIRA innovatiescan landelijk beschikbaar voor zorg- en welzijnsorganisaties

Social-banner-1

Regionaal werkgeverschap: een aantrekkelijk alternatief voor moderne zorgprofessionals en hun werkgevers

dRZ_Young_professional_prog

Young Professional Programma